Wczytywanie..

Product was successfully added to your shopping cart.





INFOLINKA:

Váš košík je prázdný.

Maja

Dětský dřevěný modulový nábytek je ideálním řešením do místnosti každé velikosti a co je nejdůležitější, nábytek může růst spolu s vašimi dětmi. V kolekci Maja lze nalézt nábytek vyroben z borovicového i březového dřeva.

 
 

Nábytek z kolekce Maja je ideálním řešením na zařízení každého dětského pokoje.

Není důležité, zda je dětský pokoj malý nebo velký, máme řešení pro vás i vaše dítě. Modulový systém Maja umožňuje libovolně vybírat a skládat nábytek tak, abychom vytvořili pěkný a útulný koutek, takový, který poskytne radost vašemu dítěti, mnoho možností na zábavu a hry a samozřejmě i kvalitní spánek. V kolekci se nacházejí klasické jednolůžka, vyvýšené i patrové postele, postele pro dvě či tři děti v různých konfiguracích. Kolekce Maja to jsou také komody, skříně, postýlky pro miminka, ohrádky, přebalovací pulty, ale také mnoho doplňků jako jsou taburety, křesílka, stolky a police.

Volbou produktů z kolekce Maja získáte kompletní řešení, bezpečnost a vysokou kvalitu potvrzenou řadou evropských certifikátů. Nábytek Maja je navržen podle nejnovějších trendů i co se týče barev, tvarů, vzorů a materiálů.