Kolekce

Truhly pro dětský pokoj z masivního dřeva

Dětský pokoj je nevyčerpatelným zdrojem hraček, knih, oblečení a dalších věcí. Ale kde to všechno vejde? Komody jsou ideálním řešením, které může pojmout všechny potřebné věci. Nabízíme komody z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, nábytek je k dispozici v několika barevných provedeních. Pro zvýšení funkčnosti jsou některé komody vybaveny kolečky pro snadný pohyb nábytku, a některé doplněny o možnost přebalovacího pultu.
 
 
Komody do dětského pokoje jsou vyrobeny z borovicového dřeva nejvyšší kvality, náš nábytek má všechny nezbytné bezpečnostní certifikáty. Nabízíme komody vybavené kolečky a doplněné o přebalovací pult.

Truhly pro děti všech věkových kategorií!

Zásuvková komoda je kus nábytku, který byl v posledních letech znovu objeven, jak od návrhářů interiérů, tak i od lidí, kteří měnili interiérový design. Dřevěné truhly jsou pevné, nadčasové, tvarované nábytek, a zároveň velmi prostorné a stabilní. Díky nim můžete snadno udržet pořádek mezi každodenními předměty. Těšíme se na to, abychom se dostali do ložnice, do obývacího pokoje a dokonce i do koupelny. Tak proč si neberte tento typ nábytku do pokoje vašeho dítěte? Zásuvkové skříňky pro děti jsou velmi praktickým nábytkem a také bezpečným používáním. Pro zvědavého batole bude mnohem těžší otevřít zásuvkovou skříňku než dvířka tradiční skříňky, takže není nebezpečné, že budete držet prsty. U starších dětí a dospívajících bude zase snadnější položit oblečení nebo hračky v zásuvkách a udržet pořádek mezi nimi. Pro rodiče dětí je šatník skvělou volbou. Díky tomu můžete mít vše, co je potřebné pro každodenní péči o dítě. Pokud bude kupovaná komoda nábytkem, získáváme vybavení pro dětský pokoj po mnoho let. Takový univerzální a funkční kus nábytku poroste s naším dítětem! Bílý klobouk například perfektně zapadá do pastelové místnosti dítěte, stejně jako moderní pokoj pro teenagery nebo romantickou dívčí ložnici. Vzhledem k tomu, že s věkem dítěte roste jeho poptávka po místě pro uložení osobních předmětů, nabízíme širokou škálu dětských oděvů různých typů. V malé místnosti bude v prostorné místnosti pracovat úzká borovicová komoda: vysoká komoda zásuvek a nízká komoda je dokonalým řešením pro místnost vybavená v podkroví. Je-li dítě živé, neustále mění své místo a chce mít své oblíbené předměty vždy po ruce.

Zásuvková komoda pro dětský pokoj - aplikace

Všude se říká, že dřevěné komody jsou velmi praktický nábytek. Nicméně, jak mohou být použity při uspořádání dětského pokoje? Odpověď je jedna: borovicová komoda nebo bukový skříňka z naší nabídky jsou skvělým nábytkem, který si udržuje pořádek mezi věcmi každého dítěte. Rodiče malých dětí velmi často vybírají zásuvkové skříně s možností změny. Proč? Pokud se v blízkosti dětské postýlky nachází skříň s výměnným stolem, získáváme velmi funkční roh, který se stará o dítě. Stačí, aby si dítě vyndalo z postele, postavilo ho na stůl a vyndalo zásuvky skříňky: plenky, kosmetika pro péči, oblečení. Věci malého dítěte nezabírají příliš mnoho prostoru, takže pokud si vybereme vhodně prostorný šatník, snadno položíme do něj všechny nejdůležitější věci. Pro děti jsou dřevěné skříně také skvělou volbou. Malé děti chtějí prokázat svou nezávislost. Každé batoľatko se může snadno dostat do zásuvek nízké borovice. Dítě si bude moci vybrat oblečení, které chce nosit, a současně se bude moci postarat o zásuvky. Je to cenná věda, která se v budoucnu jistě vyplácí. V zásuvkách můžete také úspěšně uspořádat stolní hry, hádanky a další hračky v krabicích a méně používané knihy. Díky tomu budou všechny hračky vždy po ruce, aniž byste se zajížděli pod nohama a aniž byste si vytvořili nepořádek. Žáci a studenti musí mít v místnosti nejen masivní dřevěný stůl a šatní skříň a pohodlné postele. Zásuvková komoda je také velmi důležitým prvkem vybavení pro mládež. Ve svých zásuvkách můžete pohodlně seskupovat poznámky, organizovat notebooky, učebnice a různé druhy učebních pomůcek. Když v dětském pokoji položíme stylový kontejner na kola, teenager bude potěšen! Možná - v závislosti na potřebách - přesunout skříňku na stůl nebo blíž k posteli, pokud zamýšlí opakovat informace na zkušební posteli těsně před spaním.

Různé chutě dětí - různé dětské šatníky

Smyslem dobrého vkusu a estetiky by mělo být u dětí od raného věku. To je důvod, proč stojí za to vybavit dětský pokoj pevným, módním a krásným nábytkem. Jedná se jistě o dřevěný nábytek. Vzhledem k tomu, že děti jsou jiné, mají různé potřeby a různé chutě, sbírka dětského nábytku je také velmi rozmanitá. Pro děti, které vždy chtějí být včas, doporučujeme zejména bílé barvy. Bílý nábytek dominuje v uspořádání již několik let a to není bez důvodu. Bílý šatník je nábytek, který lze snadno přizpůsobit jakémukoli stylu interiéru. Bude fungovat jako moderní komodita, skandinávská komoda, vintage komoda nebo komodou ve stylu provence. Velmi doporučujeme také bukové komody udržované v barvě přírodního dřeva. Klasická komoda bude dokonalým doplňkem k vybavení dětského nebo teenagerského pokoje, a pokud se jednoho dne unaví současným majitelem, bude možné jej uspořádat v obývacím pokoji nebo v ložnici rodičů. Dřevěné komody pro děti jsou dobrou volbou, usnadňující každodenní fungování dětí i rodičů!