Komoda borovicová Vintage 6

17 740,54 Kč

Napište první recenzi tohoto produktu

Termín realizace: přibližně 8 týdnů Stav produktu: sestaven
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 100 cm
Wysokość 86 cm
Głębokość 48 cm

* Povinná pole

17 740,54 Kč
Popis

Jednoduchá zásuvková komoda se zásuvkami v rustikálním stylu, se zavřenými dveřmi na mosazném skobelu, třemi zásuvkami a nohama s černým kovovým hardwarem.

Nábytek z kolekce Vintage byl vyroben výhradně z borového dřeva, který získal rustikální, starobylý vzhled. Dřevěná konstrukce připomíná recyklované dřevo, což je důsledkem nerovností, záměrných přístřešků, které vypadají jako stopy kůrovců a nehtů. Je to vynikající nabídka pro milovníky idylické atmosféry.

Doplňují interiér zdobený tóny zemin, hnědé a zelené a vytvářejí je vřelým a útulným prostorem. Perfektně pro ně jsou kožené, načechrané, ručně tkané koberce, tlusté sklo a keramika, stejně jako bohatě zdobené zrcadla a tradiční sochy ze dřeva a hlíny.

Nábytek z kolekce Vintage byl ručně vyroben zkušenými truhláři, kteří se specializují na vytváření tradičního, jedinečného nábytku. Zaručuje dokonalý výkon a pozornost každému detailu. Přírodní olej, který byl zajištěn dřevem, vytváří na povrchu jemný, teplý, medový povrch.

Další informace

Výrobce Gowood
Materiál Borové dřevo
Šířka 100 cm
Hloubka 48 cm
Výška 86 cm
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení přibližně 8 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
Poznámky Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha