Šatní skříň - zásuvková skříňka s nástavcem

32 286,40 Kč
Šatní skříň - zásuvková skříňka s nástavcem is available for purchase in increments of 1

Napište první recenzi tohoto produktu

Kolekcja: Bodge Termin realizacji: přibližně 8 týdnů Stan produktu: sestaven
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 160 cm
Wysokość 215 cm
Głębokość 45 cm
Popis

Každý z nás oceňuje domácí teplo a pohodlí, které tam převládá, protože pro tuto velmi důležitou roli hraje interiér a krásný nábytek. V současné době kromě komfortu nábytku přikládáme velkou důležitost jejich originalitě a kvalitě zpracování - protože se rádi obklopujeme našimi oblíbenými objekty, které nám poskytují ideální atmosféru a užívají si oko. To je velmi důležité, zvlášť když jsme unavení, když se vrátíme domů, nemůžeme se skrýt, pak jen snít o jedné věce - odpočinku a klidné atmosféře.

Náš nábytek z nové kolekce Bodge byl navržen s ohledem na to. Bodge je krásný nábytek v rustikálním stylu, který je určen jeho ušlechtilou jednoduchostí, útulností a originalitou forem. Nábytek je vyroben ze starého rustikálního jehličnatého dřeva, které pochází z obnovy.

Zásuvková komoda z masivního borového dřeva s viditelnou strukturou smetanového medu. Díky své nenáročné, ale jednoduché podobě a teplé barvě přináší do každého interiéru příjemnou atmosféru! Díky tomuto šatníku získá každý interiér neuvěřitelné kouzlo, idylické teplo a styl. Zásuvková skříňka je pečlivě vyrobená, s velkou péčí pro všechny, i ty nejmenší detaily, které zajišťují vysokou kvalitu, perfektní klima a pohodlí při použití po mnoho let.

V horní části bufetu jsou na vnějších stranách dve skleněné dveře, za kterými jsou namontovány tři police.

Ve středním sloupku - tři otevřené police.

Dolní část je zásuvková komoda se dvěma velkými dveřmi, nad nimiž jsou dvě zásuvky, zatímco ve střední části - čtyři malé zásuvky.

Pro jeho výrobu bylo použito dřevo ze starých beden, palet atd. Po zpracování dřevěných dílů má nábytek unikátní vzhled - vnější praskliny, přirozené štěrbiny, díry pro nehty a otvory po kůrovcích. Tento zamýšlený účinek stárnutí mu dává jedinečný, individuální a exkluzivní charakter.

Další informace

Výrobce M&C - Holandia
Materiál Borové dřevo
Šířka 160 cm
Hloubka 45 cm
Výška 215 cm
Místo určení Jídelna
Lhůta pro provedení přibližně 8 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha